מי אנחנו

ברוכים הבאים לבוטיק יינות // כיף לראות אתכם בחנות המציאות האלכוהוליות שלנו

ויין רום זו רשת חנויות יין ואלכוהול איכותי. אנחנו אוהבים יינות ומבינים בהם!! מזה שנים רבות אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו לגלות את העולם הקסום של המשקה האצילי הזה. // אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו לגלות עולם שלם של משקה היין.

נייעץ

אם אתם רחוקים מעולם היין - אנחנו יודעים איך לסקרן אתכם ולעזור לכם להתמצא בין כל זני הענבים ומותגי היינות הרבים. ספרו לנו מה אתם אוהבים ואנחנו נעזור לבחור את המשקה המתאים.

נפתיע

אנחנו בוחרים בהקפדה את הספקים שלנו ומציעים ללקוחות שלנו רק את היינות המובחרים ואת הסחורה האיכותית ביותר // אצלנו תמצאו את היינות הנדירים והיוקרתיים ביותר.

נלמד // נכשיר

עובדים איתנו אוצרי יין // סומלייה מקצועיים - אנחנו מקיימים ערבי טעימות בחנויות שלנו // בסניפים שלנו ומשתפים אתכם בסודות תרבות היין באתר שלנו.

נשלח // נשנע // נספק

היה יום עמוס?? חברים הגיעו ללא הודעה מראש?? // המשפחה הגיע בהפתעה?? המשקה האהוב עליכם יגיע אליכם לפני הפיצה // נגיע אליכם יותר זריז משליח הפיצה. פרטים בעמוד משלוחים.

איליה

חוקר את תחום היין כבר 15 שנים, לפי הריח יכול לנחש את מותג היין

ילנה

למדה את מקצוע הסומלייה באיטליה. מתמחה ביינות מבעבעים

אדוארד

מכיר את כל הדקויות בבחירת אלכוהול חזק. מומחה במשקאות "גבריים"

אלינה

מעבירה סדנאות לסומלייה מקצועיים. לידה תרגישו ממש בנוח

תשאלו סומלייה // תשאלו מישהו שמבין ביין

איזה יין לתת מתנה לבוס/למנהל שלכם, איזה שמפניה תתאים לדייט ראשון, ממה להכין גלינטוין בשביל מסיבה בבית או איזה יין להגיש ליד ארוחה משפחתית - כל השאלות האלה ורבות אחרות אתם יכולים לשאול כבר עכשיו ולקבל ייעוץ של סומלייה מקצועי. גם אם אתם אוהבים יין אתם ממש לא חייבים להבין את כל הפרטים הקטנים - השאירו את זה לנו. תארו לנו מה אתם אוהבים, לאיזה אירוע מיועד היין, מה תגישו לידו ואנחנו נעזור לכם לבחור את המשקה המתאים ביותר. את כל התשובות תקבלו במשך השעה הקרובה (כן אנחנו יודעים לענות תוך שעה

email

או שתתקשרו אלינו מ… עד… בכל ימות השבוע

054-583-6000

אנחנו מחכים לראות אתכם // לכם בערב טעימות // נתראה בטעינות // הגיעו לבקר אותנו

אנחנו יכולים לדבר על אלכוהול בלי סוף. לספר יותר על יין יכול רק היין בעצמו - לכן אתם מוזמנים להגיע ולטעום! בכל הסניפים שלנו מתקיימים ערבי טעימות.

Бен Еуда

Бен Еуда 136, Тель-Авив Телефон: 03-6298640

Дизенгоф

Дизенгоф 261, Тель-Авив Телефон: 054-5836000

Моше Бекер

Моше Бекер 32, Ришон ле Цион Телефон: 03-6565399

Биалик

Биалик 13, Рамат Ган Телефон: 03-6093968